O nás

Kdo je La Tulia?

Jsem to já, Petra. Maminka dvou holčiček, kterou těžké začátky s nedonošeným miminkem přivedly k nošení dětí a kontaktnímu rodičovství. Nošení zachránilo mou holčičku a mně jako matku. Abych zachránila sebe jako ženu, musela jsem vymyslet nosící bundu, ve které nebudu vypadat jako pytel brambor. Když mě v ní viděly ostatní, chtěly ji taky. A tak vznikla La Tulia a stylové tulící bundy.

Než jsem založila La Tulii tančila jsem životem a navrhovala taneční kostýmy. Bavilo mně rozdávat radost skrze mou práci. Viděla jsem, jak ženy rozkvétají kdykoliv si oblékly krásný kostým a také jak vadnou před očima ve vytahaném kojícím tričku.

Chci aby si ženy užívaly své ženství v každé fázi života. A tak se snažím dělat svět veselejší skrze šťastné ženy a jejich spokojené děti. 

Holky z La Tulie

 

Co dělám?

Šiji oblečení pro maminky, které navrací sebevědomí, ženskost a zlepšuje náladu. Chci aby ženy šly mateřstvím s půvabem a elegancí. Protože když nám to sluší, cítíme se dobře a když se cítíme dobře, je dobře i našim dětem a všem kolem.

 

 

1160_201 záhlaví eshopu

 

 

Za čím si stojím?

Testuji na sobě

Záleží mi kvalitě. Než novinku vypustím do světa trvá to i půl roku. Dlouho ji sama na sobě a svých dětech testuji. Ladím ji a předělávám, zkouším co vydrží.
Každý kousek vznikl z mé vlastní potřeby jako maminky. V těhotenství, při kojení, na nošení dětí nebo z vlastní touhy líbit se sama sobě.

 

Vyrábím v Česku

Šiju jen u českých švadlen. Líbí se mi jejich zručnost a pečlivost. Ráda podporuji tradiční česká řemesla. 
 
 
Ctím kvalitu a udržitelnost
Nevyrábím levně, vyrábím kvalitně. Vybírám si jen ty nejkvalitnější látky a komponenty. Všechny používané materiály splňují přísné ekologické evropské normy.  
Šiju věci, které vydrží. Oblečení, které poslouží déle než jednu sezónu a jedno dítě.
 
 
Miluji nošení dětí a kontaktní rodičovství
Věřím v sílu přírody a v prastaré tradice.
Nošení nejsou žádné novoty. Nosilo se odpradávna a napříč kulturami.
Je to staletími ověřený, zdravý způsob života s dětmi, který plodí spokojené ženy a šťastné sebevědomé děti.
 
 
Fandím ženské kráse
Proč? Protože když se my ženy cítíme krásné, děláme i svět kolem sebe krásnější. A vůbec nezáleží na proporcích.
Krása je v hlavě, v srdci… a taky v dobrém střihu oblečení.
 
 
 
 
***
 
Zajímá tě, jak to všechno vlastně začalo? Celý můj příběh najdeš zde.

Záznamy nebyly nalezeny...